Patrick Timmermans (Erfgoed Brabant) interviewt de auteur Kluun over het gebruik van het Tilburgs dialect in zijn boek 'Familieopstelling'.
Op dinsdagavond 25 maart 2025 interviewt Patrick Timmermans (directeur-bestuurder Erfgoed Brabant) de auteur Kluun over het gebruik van Tilburgs in zijn boek 'Familieopstelling' uit 2020. Het interview duurt ongeveer derig minuten en hierna is er ruimte voor vragen.
Kluun is bekend van boeken als 'Komt een vrouw bij de dokter' en het meest recente 'Hoera, ik heb een puber!'. Het boek 'Familieopstelling' is deels autobiografisch en neemt de lezer mee naar Tilburg, de stad waar Kluuns jeugd zich afspeelde. Het boek zit vol met Tilburgs dialect. Op 25 maart gaat Patrick Timmermans uitgebreid met Kluun in gesprek over het gebruik van Tilburgs in dit boek.
Dit interview wordt georganiseerd door Brabanders en hun Taal, waar onder meer Valkenswaardenaar Jacques van Gerven in de redactie zit.
Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android