Luister
muziek
17 Augustus 2024 08:40
Deel dit artikel:

'Rol van wijkverpleegkundige bij dementie' bij Alzheimer Café, eerder dan normaal

Een week eerder dan op de gewoonlijke laatste dinsdag van de maand, start het tweede deel van het jaar van het Alzheimer Café met het onderwerp 'De rol van de wijkverpleegkundige bij dementie'.

valkenswaard24
  / / Redactie
Advertentie

Het is belangrijk dat iemand met dementie zo lang mogelijk kan meedoen in onze samenleving. De wijkverpleegkundige kan hier een belangrijke rol in spelen. "Vanavond verwelkomen wij Renée van der Ven. Zij is werkzaam bij Buurtzorg en heeft met dit soort situaties van doen", zegt het Alzheimer Café. "We horen graag van haar op welke manier ze ondersteunend kan zijn en zal kennis en ervaringen met ons delen."

Je bent op dinsdag 20 augustus 2024 van harte welkom om jezelf te informeren en om andere lotgenoten te ontmoeten. Alzheimer Café vindt wederom plaats in café-zaal De Dommelstroom aan de Bergstraat 32 in Dommelen. Het programma start om 19.30 uur en eindigt rond 21.00 uur. De zaal is open vanaf 19.00 uur en de toegang is gratis.

Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie