Kinderboerderij De Kleine Meer aan de Bosstraat in Valkenswaard viert op zondag 6 oktober de jaarlijkse Dierendag en is die middag extra geopend.
Ze zijn zondag open van 13.00 tot 16.30 uur. "Het wordt een gezellige middag met allerlei activiteiten", meldt De Kleine Meer. Je kan een speurtocht doen, kleurplaten kleuren, spelletjes spelen, ranja melken uit de ranjakoe en nog veel meer. "Ook kun je natuurlijk lekker spelen en wandelen in het nieuwe Belevingspark, dat rondom de Kinderboerderij ligt."
Veel mensen willen wel een huisdier, maar hebben geen ruimte of tijd voor de verzorging. Kinderboerderij De Kleine Meer heeft hiervoor de oplossing: adopteer een dier. "Daarmee lever je meteen een financiële bijdrage aan de verzorging van de dieren op de kinderboerderij. Je helpt met de kosten voor voer, huisvesting en dierenarts."
Je kunt zelf een dier uitkiezen. Je krijgt een adoptiecertificaat en een foto op A4-formaat van jou, samen met je dier. Je foto komt ook te hangen in het educatiegebouw, als je dat wilt. "En je mag natuurlijk altijd met het dier komen knuffelen, zo vaak je wilt. Dus loop binnen, kijk rustig rond en kies jouw favoriete dier dat je wilt adopteren. De vrijwilligers staan voor je klaar om de adoptie verder te regelen."
Vooraf aanmelden voor zondag is niet nodig.
Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android