Luister
muziek
07 Maart 2025 10:38
Deel dit artikel:

VIDEO: ‘Als er nu geen wonder gebeurt, is mijn bedrijf er over drie weken niet meer’

Directeur Necmi Savranoglu blikt terug op een emotionele periode voor hem. In een deel van het pand bij zijn natuursteenbedrijf Marmolux in Valkenswaard, werd een hennepkwekerij aangetroffen.

valkenswaard24
  / / Redactie
  • Beeld - Rico Vogels / Omroep Brabant
Advertentie

Natuursteenbedrijf Marmolux in Valkenswaard had nooit gesloten mogen worden. De gemeente deed het bedrijfspand op slot nadat in het pand een hennepkwekerij was ontdekt. Directeur Necmi Savranoglu vocht dat besluit aan en vond daarbij de voorzieningenrechter in Den Bosch aan zijn zijde.

"Mijn grootste fout is dat ik iedereen altijd heb geloofd", blikt hij terug in onderstaande video. Necmi verhuurde het gedeelte waar de hennepkwekerij werd gevonden. Dat zat daar zonder dat hij dat wist, geeft de directeur aan.

Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie