Luister
muziek
31 Mei 2023 18:58
Deel dit artikel:

Daniëlle van de Donk in WK-voorselectie van Nederland

Bondscoach Andries Jonker heeft bekendgemaakt dat hij dertig speelsters heeft uitgenodigd voor de voorbereiding van het Nederlands vrouwenelftal op het WK. Een van de namen op de lijst van de voorselectie is die van Valkenswaards eigen trots, Daniëlle van de Donk. De middenvelder is wederom geselecteerd om haar vaardigheden te tonen op het internationale podium.

valkenswaard24
  / / Redactie
  • Beeld - KNVB (archieffoto)
Advertentie

Bondscoach Andries Jonker: "Alle speelsters krijgen in principe drie weken vrij. Doordat VfL Wolfsburg op zaterdag 3 juni de Champions League-finale speelt beginnen Jill Roord en Lynn Wilms op 23 juni aan de voorbereiding. Dominique Janssen sluit op 27 juni aan. Lineth Beerensteyn speelt op zondag 4 juni de Italiaanse bekerfinale. Ook zij start op 27 juni de voorbereiding. Dit na overleg met de betrokken speelsters en hun coach. Door met een groep van dertig spelers te beginnen, kunnen we wel een volledige voorbereiding draaien."

Voorbereiding

Op zondag 2 juli spelen de Oranjevrouwen hun laatste oefenwedstrijd op Nederlandse bodem tegen België, voordat het team vertrekt naar Australië en Nieuw-Zeeland voor het WK. Deze uitzwaaiwedstrijd wordt gespeeld in het Roda JC stadion in Kerkrade en begint om 20.45 uur.

Start WK vrouwenvoetbal

De uiteindelijke 23-koppige WK-selectie wordt op 30 juni bekendgemaakt. Het WK vrouwenvoetbal 2023 in Nieuw-Zeeland en Australië start op 20 juli 2023.

De volledige voorselectie van het Nederlands vrouwenteam zie je hieronder.

Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie