"Hallo allemaal, we wilden ons even voorstellen aan het grote Valkenswaardse publiek", zegt badmintonvereniging De Valken'20 uit Valkenswaard. In dit artikel krijgen ze de mogelijkheid om dat te doen.
De Valken'20: "Wij zijn een badmintonvereniging uit Valkenswaard en zijn het product van de fusie van BCV ’73 en BV Dommelen. We zijn sinds 2020 actief in sporthal de Belleman en in sporthal de Wedert."
"We hebben verschillende afdelingen binnen onze vereniging: we hebben een jeugdafdeling waar kinderen vanaf 7 jaar kunnen komen spelen in de Belleman van 18.30 tot 20.00 uur op dinsdagavond. Aansluitend hebben we tot 22.30 uur onze seniorenleden die kunnen komen spelen. Daar hebben we ook mensen die competitie spelen bij onze overkoepelende organisatie uit Helmond, de HBB. We verzorgen ook trainingen voor onze leden op dinsdagavond zodat iedereen op niveau kan komen en blijven. Op de dinsdagmorgen hebben we onze dagclub. Deze groep mensen speelt van 09.00 uur tot 10.30 uur in sporthal de Wedert."
Vanaf komend seizoen zullen we ook op zondagmorgen spelen in sporthal de Belleman van 10.00 uur tot 11.30 uur.
Mocht je meer informatie willen over onze vereniging, kijk dan op bvdevalken.nl. Daar vind je ook een contactformulier voor verschillende vragen en zelfs om proeflessen aan te vragen. Je kunt ook altijd mailen naar bestuur@bvdevalken.nl.
Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android