Luister
muziek
24 Juli 2023 12:11
Deel dit artikel:

Van Valkenswaard naar Diekirch: toertocht van maximaal 250 kilometer

Ook dit jaar organiseert Stichting Wieleraktiviteiten Wim Kemps de toertocht Diekirch-Valkenswaard met twee afstanden.

valkenswaard24
  / Stijn van Mierlo
Advertentie

De rit van 250 kilometer start vanuit Diekirch en de korte toertocht van 150 kilometer met een start vanaf de Markt in Valkenswaard. De renners kunnen op 26 augustus 2023 op de pedalen, maar ze kunnen vooraf op vrijdag 25 augustus naar de receptie op de camping. Een gezellig samenzijn.

Nieuwe route, door België

Deelnemers die vanuit Diekirch vertrekken, starten om 07.00 uur. De tocht voert over landelijke weggetjes met een aantal mooie klimmetjes naar de vier controleposten. Op verzoek van een aantal vaste deelnemers heeft de routecommissie onderzocht of er mogelijkheden waren om dit jaar weer voor een deel via België te fietsen. Uitgangspunt bij de nieuwe route was om de drukke wegen rondom Aken en rondom Luik te mijden. Er zijn een paar nieuwe posten gevonden ten opzichte van andere jaren. Hier wachten de medewerkers de renners op met versnaperingen.

Onthaal bij podium op de Markt in Valkenswaard

De renners van de korte route starten tussen 09.00 en 10.00 uur. Zij hebben twee controleposten, waarvan de tweede op de route uitkomt waar de fietsers vanuit Diekirch ook zullen fietsen. Als vanouds wachten de wielerfanaten die het dorp via de Maastrichterweg inrijden op de nieuw ingerichte Markt een feestelijk onthaal op het podium.

Beide tochten zullen volledig uitgepijld worden. Inschrijven kan nog via de website.

Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android

Deel dit artikel:
Advertentie



Ga terug
Advertentie
Advertentie