Er is wederom ingebroken bij een woning in Valkenswaard. Ditmaal was een huis aan De Breel het doelwit.
De politie onderzoekt de woninginbraak, laten ze weten via een bericht van Burgernet dat verspreid is in de regio. Daarin doen ze ook een oproep om informatie te delen.
De inbraak is gepleegd op zaterdag 15 maart tussen 19.00 en 22.30 uur aan de De Breel in Valkenswaard. Daarbij is er iets opengebroken, geforceerd of ingegooid om binnen te komen.
Als je iets is opgevallen waarvan je vermoedt dat dit te maken heeft met deze woninginbraak, dan kun je contact opnemen met de politie. Alle informatie is welkom, ook details waarvan je misschien denkt dat ze niet belangrijk zijn. Het registratienummer van deze zaak is '2025056127'.
De laatste tijd wordt Valkenswaard vaker slachtoffer van woninginbraken. Een aantal weken geleden, op carnavalszondag, vonden er zelfs drie inbraken plaats. Daarbij kwamen de inbrekers binnen bij huizen aan de Weteringstraat, De Langveter en Warande.
Download de gratis app van Valkenswaard24 en mis niets → Apple | Android